Jak podglądnąć Szklarską Porębę

Jeśli chcemy spędzić udany urlop w Szklarskiej Porębie w Karkonoszach, warto wcześniej zapoznać się z miastem i jego okolicami i atrakcjami.
Przed wyjazdem warto sprawdzić szklarska poreba kamery, będziemy wtedy wiedzieli jaka jest bieżąca pogoda, jakie jest natężenie ruchu turystycznego.  szklarska poręba kamery pozwoli nam się rózwnież zapoznać z miastem niemal na żywo. Kamery w  Szklarska Poręba rozmieszczone są w bardzo wielu miejscach, zarówno w centrum miasta i jego obżerzach.
 Obraz na żywo jest przekazywany z wielu schronisk i wyciągów w karkonoszach, warto rano sprawdzić jaka jest aktualna pogoda w górach. Wiele  hotele w szklarskiej porębie ma swoje kamery, często nakierowane na okolice przy hotelu.  szklarska poręba kamery to dobry sposób aby po powrocie z urlopu wrócić na chwilę do miejsc wcześniej odwiedzanych. Zimą na  szklarska poręba kamery ze stoków można sprawdzić jakie panują warunki narciarskie a kiedy aktualnie nie możemy wyjechać na narty możemy chociaż popatrzeć jak szusują inni narciarze.